Engin OTO

Engin Oto About

Hakkımızda

Bursa’ da faaliyet göstermekte olan firmamız minibüs, otobüs ve karavanlar için elektrikli kayar kapı ve kayar basamak sistemleri imalatının yanısıra, özürlü araçları için manuel rampa imalatı yapmaktadır. Kayar kapı ve basamak sistemlerimizin halen üst yapısı, Türkiye’ de üretilmekte olan Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Ford Transit, Peugeot Boxer ve Renault Master minibüslerde orijinal malzeme olarak kullanılmaktadır. Ayrıca yurtiçi ve yurt dışında panelvan dönüşümü ve karavan / motokaravan üretimi yapmakta olan birçok kuruluş ürünlerimizi yıllardır güvenle kullanmaktadır.

ISO 9001 kalite güvence sistemiyle üretilmekte olan elektrikli kayar kapı ve basamak sistemlerimiz, harici elektronik sinyallerinden etkilenmediğini gösteren EMC testi sertifikaları ve Avrupa Birliği Normlarına uygunluğunu gösteren E24 Regülasyonları sertifikaları mevcuttur.

Temel Değerlerimiz ;
* Üretimde teknolojinin en gelişmiş makinalarını kullanmak.
* Disiplinli çalışarak kaliteli ürünler üretmek.
* Müşteri odaklı çalışmak ,
* Değişime , öğrenmeye ve yeniliklere açık olmak,
* Hoşgörülü , farklı kültür ve yaşam tarzlarına saygılı olmak ,
* Karar ve uygulamalarda veriye dayalı bilimsel metotlar kullanmak ,
* Birbirimize değer vermek ve bilgi paylaşımında bulunmak ,
* Adaletli ve güvenilir olmak , doğruluktan ayrılmamak

çelik kasa fiyatları kestane şekeri plastik kırma makinası istanbul yabancılar sağlık sigortası karolaj karton çanta tavuk döner döner güpür dantel klasik mobilya toptan kuruyemiş istanbul lambiri kahramanmaraş otelleri ithal duvar kağıdı duktil boru hazır ofis rejenere iplik izmir web tasarım izmir web tasarım seramik kaplama yat acentesi kayseri kiralık rezidans endüstriyel yıkama makinası motor sarımı döşemelik kumaş imalatı tuz malatya oto kiralama regülatör çorap imalatı firma rehberleri erdek yol yardım ankara sürücü kursu sac varil özsoy sigorta gıda makinaları IBC karşıyaka satılık daire huzurevi hissedilebilir yüzey kır düğünleri ingilizce kursları izmir malatya araç kiralama elazığ oto kiralama